اخبار

برگزاری اولین نشست کلان منطقه 3 آمایش در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه - هتل پارسیان مورخ 25 خرداد ماه 1401

برگزاری اولین نشست کلان منطقه 3 آمایش در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه - هتل پارسیان مورخ 25 خرداد ماه 1401

نشست کلان منطقه 3 آمایش با حضور دبیر محترم شورای عالی برنامه ریزی وزارت متبوع، هماهنگ کننده محترم کلان منطقه 3 آمایش، روسا و کلیه معاونین و مدیران محترم حوزه آموزش دانشگاههای کلان منطقه در دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در مورخ 25/03/1401 از ساعت 09:30 الی 13:30 برگزار گردید. این نشست در دو بخش انجام شد.

بخش نخست جلسه پس از طنین انداز شدن سرود جمهوری اسلامی ایران و تلاوت ایاتی از کلام ا... مجید با هدف هماهنگی و همکاری دانشگاههای کلان منطقه در راستای دستیابی به اهداف و رسالت اصلی دانشگاهها از ساعت 09:00 الی 12:00 آغاز گردید. در این بخش ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه جناب آقای دکتر قباد محمدی، ضمن قدردانی از کادر بهداشت و درمان در دوران کرونا و گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مدافعان سلامت، موارد مهمی را جهت تبادل نظر و توسعه دانشگاه ها در نشست های کلان منطقه به ویژه در حوزه آموزش بیان نمودند و بر برگزاری جلسات در هر دانشگاه بصورت فصلی تاکید نمودند. سپس معاون محترم آموزش جناب آقای دکتر سیاوش وزیری، ظرفیت های گسترده دانشگاه ها/دانشکده کلان منطقه 3 آمایش در حوزه آموزش را بیان نمودند و به معرفی دبیران و اعضای محترم کارگروه های برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی پرداختند. در قسمت دیگر جناب آقای دکتر غلامرضا حسن زاده دبیر محترم شورای عالی برنامه‌ریزی علوم پزشکی به برگزاری نشست های کلان منطقه بصورت فصلی که اجرایی شدن آن موجب بالا رفتن ظرفیت ها و پتانسیل های کلان منطقه می شود، تاکید نمودند سپس به بیان توضیحات در خصوص کارگروه های برنامه جامع عدالت، تعالی و بهره وری در آموزش علوم پزشکی پرداختند. در قسمت دیگر جناب آقای دکتر سید فخرالدین حجازی دبیر محترم کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی و هماهنگ کننده کلان منطقه 3 آمایش به هم افزایی، همگرایی و هم اندیشی در حل مشکلات کلان منطقه تاکید داشتند. و در قسمت بعدی ریاست محترم دانشگاه های علوم پزشکی همدان، کردستان، ایلام و دانشکده علوم پزشکی اسدآباد، نگرانی ها، مشکلات و چالش های پیش روی خود را در دانشگاه های مربوطه بیان نمودند و بر اهمیت تداوم همکاری های مشترک در کلان منطقه تاکید کردند.

سپس در بخش دوم نشست که از ساعت 12:00 الی 13:30 به طول انجامید روسا، معاونین و مدیران حوزه آموزش دانشگاه های کلان منطقه 3 آمایش به بررسی دستور کار جلسه که از قبل با هماهنگی دانشگاه ها/دانشکده علوم پزشکی کلان منطقه تدوین گردیده بود، پرداختند.

۶ تیر ۱۴۰۱ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید